• Ubytování Sokolov - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Sokolov - Switch to English   
  • Unterkunft Sokolov - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Sokolov - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Coкoлoв - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Sokolov
Sokolov - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Penzion PIANO ***
[ Ubytovanie Sokolov - Staré náměstí 35 ]

Penzion PIANO

Penzión Piano v Sokolove bol vybudovaný náročnou rekonštrukciou historickej budovy. Neváhajte a využite možnosti ubytovania v nevšedným penzióne Piano v Sokolove, kde sa môžete tešiť na kvalitné služby v príjemnom prostredí. Penzión Piano v Sokolove ubytovanie. Penzión Piano v Sokolove má k dispozícii 6 dvojposteľových izieb, 2 dvojposteľový izby De Luxe s prístelkou, s vlastným sociálnym zariadením, vybavené televíziou, telefónom, chladničkou a možnosťou pripojenie k internetu.

ceny od 450,00 Kč

Informačná službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Zber húbJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov)

Penzion Ve Skále ***
[ Ubytovanie Sokolov - Nádražní 232 ] - Loket

Penzion Ve Skále

Penzion Ve Skale v Lokti nad Ohří je situovaný v starobylom západočeskom meste, ktorého dominantou je cez 800 rokov starý hrad. Mesto leží v Chránenej krajinnej oblasti Slavkovský les, ďaleko to nie je ani do preslávených kúpeľných miest (Karlovy Vary - 7 km) a Krušné hory sú takmer na dosah. Ubytovanie v Lokti nad Ohří je vhodné pre všetky, ako športovcov a milovníkov prírody, tak rodiny s deťmi či obdivovatelia architektúry.

ceny od 500,00 Kč


Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 40Prednášková sálaInformačná službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 80,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,ne stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOLyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIEÚschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Zber húbRybolovSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)

PARKHOTEL SOKOLOV ***
[ Ubytovanie Sokolov - Husovy sady 2044 ]

PARKHOTEL SOKOLOV

Parkhotel Sokolov v Sokolove je umiestnený v pokojnom a okúzľujúcom prostredí chráneného zámockého parku v centre mesta Sokolov, ktoré sa nachádza uprostred kúpeľného trojuholníka - Karlovy Vary, Mariánske Lázně a Františkovy Lázně. Parkhotel Sokolov v Sokolove ubytovanie. Parkhotel Sokolov v Sokolove disponuje 55 štandardne zariadenými izbami vrátane pripojenia k internetu WIFI radom ďalších služieb. Izby Parkhotelu Sokolov v Sokolove majú všetko vybavenie, ktoré hosť požaduje.

ceny od 850,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 80TV miestnosťPrednášková sálaInformačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službySprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 25000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIETenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIEAerobik, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIEJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZimné športyVodné športyLetné športyTuristikaSpa & wellnessRomantickéKongresyPobyty s deťmiBusinessPríroda

Hotel GLOBÁL SOKOLOV ***
[ Ubytovanie Sokolov - Jednoty ]

Hotel GLOBÁL SOKOLOV

Hotel Global je útulný zmodernizovaný hotel rodinného typu, s krásnou polohou blízko centra mesta pri rieke. Našim hosťom je k dispozícii 6 dvojposteľových izieb a 2 apartmány. Ceny od 400, - Sk (apartmán od 1400, - Sk). Všetky naše izby majú veľkú kúpeľňu (apartmány veľkú vaňu) a nový štýlový nábytok. Apartmán pre 5 osôb + 2 prístelky je dvojpodlažný vo veži hoteli, celková podlahová plocha je 90m2. Cena apartmánu pre 5 osôb je 2000, -/noc.

ceny od 650,00 Kč
Informačná službaIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Golfový trenažér, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Strelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion Statek Bernard **
[ Ubytovanie Sokolov - Šachetní 135 ] - Královské Poříčí

Penzion Statek Bernard

Bernard farma je centrom tradičných remesiel, kde môžete navštíviť múzeum remesiel alebo sledovať ľudí remeselníkov pri práci. Pôvabný penzión má 26 dispozicii lôžok, ktoré sú v 9 izbách (1 Jednoposteľová izba, 3 dvojlôžkové izby, 3 trojlôžkových, 2-lôžkové a 1 šesť lôžok suite). Každá izba má samostatnú kúpeľňu, chladničkou, TV a bezplatné Wi-fi pripojenie. Za príplatok, môžete zostať so psom menšie preteky.

ceny od 620,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 70Informačná službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hotel GLOBÁL SOKOLOV ***
[ Ubytovanie Sokolov - Jednoty ]

Hotel GLOBÁL SOKOLOV

Hotel Globál sa nachádza na okraji centra mesta, rieky Ohře v Sokolov a je tým pravým miestom pre vás, ak chcete stráviť relaxačnú dovolenku objavovanie krásy Karlovarskom kraji, alebo stráviť romantický večer. V hotel Globál, menovite správny komfort a priateľskom prostredí. Hotel Globál ubytovanie v meste Sokolov. Hotel Globál bude k dispozícii 2 sady, dvoma lôžkami a dvoma prístelkami alebo s piatimi lôžkami a dvoma prístelkami, nachádza v Tower Hotel, 7 dvojlôžkových izieb.

ceny od 650,00 Kč
Informačná službaIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Golfový trenažér, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Strelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Apartmány V Centru U Zámečku ***
[ Ubytovanie Sokolov - Křížová 116 ]

Apartmány V Centru U Zámečku

ceny od 500,00 Kč
Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 80,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30000 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Snack bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA